Partnerzy

Facebook


Kalendarz


Godziny zajęć treningowych:

Poniedziałek - 17.00-19.30
Wtorek - 17.00 - 19.00
Środa - 17.00 - 19.30
Czwartek - 17.00 - 19.00Obóz zimowy w Zakopanem

W pierwszym tygodniu ferii zimowych w styczniu 2016 roku, część naszych zawodników wraz z trenerem Tomaszem Zielińskim przebywała na zgrupowaniu Zakopanem.
Podczas ośmiodniowego pobytu judocy naszej sekcji brali udział w treningach i randorii z zawodnikami z Suchego Lasu, Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza i Jarocina.
Oprócz zajęć na tatami odbywały się zajęcia kondycyjne w terenie i jazda na nartach pod okiem doświadczonego instruktora Mirosława Stocha i jego córki Anny.
W wolnej chwili relaksu przebywaliśmy na termach "Gorący Potok" w Szaflarach.
W czwartek wieczorek udaliśmy się na nocną przejażdżkę wozami góralskimi z pochodniami po Zakopanem, a następnie wysłuchaliśmy opowieści o polskich Tatrach i zwyczajach, tradycjach Podhala z ust gawędziarza podhalańskiego i ratownika TOPR, pana Andrzeja Frączka.
W tym samym okresie osoby, które nie mogły wyjechać na zgrupowanie brały udział w zajęciach judo na AWF prowadzonych przez trenera Romana Soszkę.
Ostatni tydzień ferii zajęcia wszystkich grup obywały się razem na tatami w gorzowskim AWF.Obóz letni we Władysławowie 2014

Obóz letni w Zakopanem 2014
Międzynarodowy Camp w Bielsku Białej, maj 2014
Trening Mikołajkowy, grudzień 2013
Obóz w Zakopanem

 Pokaz judo na pikniku rodzinnym
Trening Mikołajkowy, grudzień 2012

   Zgrupowanie w Zakopanem